Realizace

Filterautomat

Jedná se o plně automatický stroj, kde na otočném 16-ti polohovém karuselu dochází k postupné kompletaci produktů – přechodových filtrů. Je to velmi přesný a sensitivní produkt určený pro zdravotnické účely k filtraci krve, či krevní plazmy.

Z tohoto důvodu je klíčovou operací při kompletaci produktu naprosto dokonalé a přesné navaření vyseknutého filtru za pomoci ultrazvuku. Přesnost pozice navařeného kruhového filtru do jedné z komponent musí být v setinách milimetrů. Celkově se produkt skládá z pěti hlavních částí, které jsou automaticky z vibračních dopravníků a vibračních lišt dopraveny až do místa odběru a následného nasazení na karusel.

Všechny klíčové operace jsou průběžně kontrolovány a automaticky ihned vyhodnoceny. Stroj je osazen čtyřmi vibračními dopravníky, šesti elektrickými FESTO osami, průmyslovým šroubovákem firmy DEPRAG, který slouží k automatickému zašroubování ochranné čepičky přesně definovaným momentem, dále dvěma ultrazvukovými jednotkami pro UV svaření od společnosti HERMANN a zařízením na kontrolu těsnosti po UV svaru společnosti CETA

Důležité kvalitativní parametry jsou monitorovány a vyhodnocovány kamerovými systémy společnosti Keyence. Svou koncepcí se jedná o technologicky velmi komplikovaný stroj.

Zaujaly vás naše služby? Máte dotaz?

Napište nám a my vám rádi odpovíme.